Muu

SCANGRIP Sunmatch3, laetav värvilamp*

VÕIMAS TAASLAETAV LED TÖÖTULI KÕIKIDE PÄEVAVALGUSE FUNKTSIOONIDEGA JA KÕRGE CRI+ TULEMUSEGA AUTODE VÄRVITUD PINNA KONTROLLIMISEKS JA VÄRVI SOBITAMISEKS.

SUNMATCH 3 on kompaktne ja käepärane LED-töövalgusti, mis on alati käepärast detailide ja värvide sobitamiseks.
Olenevalt töö tüübist on SUNMATCH 3-l suurepärane funktsioon KOGU PÄEVAVALGUS (ALL DAYLIGHT), mis annab teile võimaluse valida 5 erineva värvitemperatuuri vahel. Seadmel on ka prozektor töötulemuse kontrollimiseks.
Käsilamp annab kuni 500 luumenit ja on varustatud kaheastmelise töövõimalusega (100% või 50% valgusvõimsus).

SUNMATCH 3 on alati kasutusvalmis ja hõlpsasti leitav, kui see pärast iga tööd laadimisalusesse asetada. Asetage LED-töötuli kasutamise ajal pööratava tugeva konksu või tugeva sisseehitatud magnetiga kõikjale, kuhu soovite. Painduv lambipea kaldub kuni 180 kraadi.

Oma vastupidava konstruktsiooniga SUNMATCH 3 on nii tolmu- kui ka veekindel (IP65). See on varustatud ka lahustikindla klaas-läätsega ja aku indikaatoriga.

Käsilambi ülekuumenemise vältimiseks lülitub sisseehitatud intelligentne kuumakaitsesüsteem pärast 3-minutilist pidevat kõrgel reziimil kasutamist madalale reziimile (50%).

SCANGRIP HAJUTI (kaasas). Hajuti tagab pehme ja hajutatud valguse ilma kontrastsete varjudeta. Lisaks väheneb pimestamine ja peegeldused. Hajuti saab kergesti paigaldada läätsele.

Miks peaksite valima SUNMATCH 3?
- Mugav LED-töövalgusti värvitoonide sobitamiseks
- Valige 5 erineva värvitemperatuuri vahel (funktsioon ALL DAYLIGHT)
- Kompaktne ja paindlik disain
- Aku indikaator
- Tolmu- ja veekindel, IP65
- Kaasas hajuti, mis tagab pehme ja hajutatud valguse

CRI+ värvide täpseks sobitamiseks
Värvitööstusele mõeldud valgustuslahenduste puhul kasutame CRI+ terminit, mis on määratletud kõigi 15 R-väärtuse keskmisena. See on ainus õige CRI väärtuse määratlus, mida kasutatakse täpseks ja usaldusväärseks värvituvastuseks.

Lisa toode ostukorvi