Muu

SCANGRIP Sunmatch 4, laetav värvilamp 500lm

VÕIMAS, KOMPAKTNE, LAETAV LED TÖÖTULI UUE CCT SCAN FUNKTSIOONIDEGA JA KÕRGE CRI+ TULEMUSEGA AUTODE VÄRVITUD PINNA KONTROLLIMISEKS JA VÄRVI SOBITAMISEKS.

SUNMATCH 4 on kompaktne ja käepärane LED-töövalgusti, mis on alati käepärast detailide ja värvide sobitamiseks.
Võrreldes eelmise mudeliga on SUNMATCH 4-l ainulaadne astmeteta CCT SCAN funktsioon. Aktiveerides funktsiooni CCT SCAN, skannib käsilamp automaatselt objekti pinda kogu värvitemperatuuri spektriga vahemikus 2500K kuni 6500K. CCT SCAN-funktsiooni saab igal hetkel lukustada ja sel viisil saate valgust konkreetsele ülesandele kohandada. See loob optimaalsed tingimused kõige täpsemaks värvisobivuseks ning värvivigade esiletõstmiseks ja avastamiseks. SUNMATCH 4-l on ka astmeteta hämardusfunktsioon vahemikus 10% kuni 100%. Lambi otsas on ka prožektor kontrollimiseks.

SUNMATCH 4 on alati kasutusvalmis ja hõlpsasti leitav, kui see pärast iga tööd laadimisalusesse asetada. Asetage LED-töötuli kasutamise ajal pööratava tugeva konksu või tugeva sisseehitatud magnetiga kõikjale, kuhu soovite. Painduv lambipea kaldub kuni 180 kraadi.

Oma vastupidava konstruktsiooniga SUNMATCH 4 on nii tolmu- kui ka veekindel (IP65). See on varustatud ka lahustikindla klaas-läätsega ja aku indikaatoriga.

Käsilambi ülekuumenemise vältimiseks lülitub sisseehitatud intelligentne kuumakaitsesüsteem pärast 3-minutilist pidevat kõrgel reziimil kasutamist madalale reziimile (50%).

SCANGRIP HAJUTI (kaasas). Hajuti tagab pehme ja hajutatud valguse ilma kontrastsete varjudeta. Lisaks väheneb pimestamine ja peegeldused. Hajuti saab kergesti paigaldada läätsele.

Miks peaksite valima SUNMATCH 4 ?
- Mugav LED-töövalgusti värvitoonide sobitamiseks (max 500lm)
- Omab CCT SCAN-i, mis peegeldab kogu värvitemperatuuri spektrit vahemikus 2500K kuni 6500K
- Kompaktne ja paindlik disain
- Aku indikaator
- Tolmu- ja veekindel, IP65
- Kaasas hajuti, mis tagab pehme ja hajutatud valguse

CRI+ värvide täpseks sobitamiseks
Värvitööstusele mõeldud valgustuslahenduste puhul kasutame CRI+ terminit, mis on määratletud kõigi 15 R-väärtuse keskmisena. See on ainus õige CRI väärtuse määratlus, mida kasutatakse täpseks ja usaldusväärseks värvituvastuseks.

Lisa toode ostukorvi